Консалтинговий центр "СТАЛЕВИЙ КУПОЛ"
консультації щодо безпечного зберігання цінностей та технічного укріплення об'єктів
photo

КОНСАЛТИНГОВІ ПОСЛУГИ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯ ТА СЕРВІСУ ЗАМКІВ ВИСОКОЇ БЕЗПЕКИ

Строго кажучи, замками високої безпеки називаються замки для сейфів та дверей сховищ цінностей, які відповідають вимогам стандарту Євросоюзу EN 1300. Однак, для цілей даного розділу сайту, під терміном «замки високої безпеки» ми розумітимемо також інші типи замків, наприклад для вхідних дверей. Це не коректно з точки зору стандартизації, але зручно для замовників консалтингових послуг.

НАВІЩО ПОТРІБНІ КОНСАЛТИНГОВІ ПОСЛУГИ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯ ТА СЕРВІСУ ЗАМКІВ ВИСОКОЇ БЕЗПЕКИ

Всі ми щодня стикаємося із замками – вдома, на роботі, в автомобілі та у багатьох інших місцях. Напевно, немає іншого механізму, з яким нам доводиться мати справу так часто. Повсякденне використання замків настільки увійшло у звичку, що витіснило зі свідомості розуміння того, що це складні пристрої, які треба правильно застосовувати, ремонтувати та обслуговувати. Помилки у цих питаннях коштують дуже дорого. Існує дві позаштатні ситуації у використанні замків – перша, коли вони були відкриті без участі власника, друга – коли сам власник не може їх відкрити. Ще не відомо, який варіант гірший.

Консалтингові послуги із замків високої безпеки надаються за такими напрямками:

Примітка: консультації з питань, які можуть бути прямо чи опосередковано використані для здійснення несанкціонованого відкриття замків, не надаються.

ЧИ МОЖНА КУПУВАТИ ЗАМКИ ВИСОКОЇ БЕЗПЕКИ ГРУНТУЮЧИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЯХ ПРОДАВЦІВ ТА ОПИСІ ТОВАРУ

Замки високої безпеки – дуже складні механізми. Їх можна, умовно, порівняти зі швейцарськими годинниками (деякі моделі коштують так само дорого). Для надання кваліфікованої консультації, фахівець повинен мати багаторічний практичний досвід, який включає:

Виходячи з викладеного вище, відповісти ствердно на запитання «ЧИ МОЖНА КУПУВАТИ ЗАМКИ ВИСОКОЇ БЕЗПЕКИ, ГРУНТУЮЧИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЯХ ПРОДАВЦІВ ТА ОПИСІ ТОВАРУ?» можна в дуже поодиноких випадках.

ВАРТІСТЬ КОНСАЛТИНГОВИХ ПОСЛУГ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯ ТА СЕРВІСУ ЗАМКІВ ВИСОКОЇ БЕЗПЕКИ

Консалтингові послуги можуть надаватись на основі матеріалів замовника або з виїздом на об'єкт. Вартість консалтингових послуг із застосування та сервісу замків високої безпеки залежить від обсягу виконуваних робіт та розраховується індивідуально.

🠔 на головну сторінку