Консалтинговий центр "СТАЛЕВИЙ КУПОЛ"
консультації щодо безпечного зберігання цінностей та технічного укріплення об'єктів
photo

КОНСАЛТИНГОВІ ПОСЛУГИ З ОБЛАДНАННЯ КВАРТИР, ОФІСІВ, БАНКІВ ЗЛАМОСТІЙКИМИ ЗАХИСНИМИ КОНСТРУКЦІЯМИ

Одразу необхідно зазначити, що об'єднання в один розділ, таких різних за призначенням приміщень, як квартири, офіси та банки, зроблено з метою демонстрації спільних рис та відмінностей у використанні захисних зламостійких конструкцій для забезпечення їх безпечної експлуатації.

Головна відмінність полягає в тому, що банки, згідно з відомчою нормативною базою НБУ, зобов'язані застосовувати зламостійкі конструкції для захисту зовнішнього периметра будівлі та окремих приміщень. Для решти - це добровільне рішення, що ґрунтується на особистому досвіді.

НАВІЩО ПОТРІБНІ КОНСАЛТИНГОВІ ПОСЛУГИ З ОБЛАДНАННЯ КВАРТИР, ОФІСІВ, БАНКІВ ЗЛАМОСТІЙКИМИ КОНСТРУКЦІЯМИ.

Насамперед, слід зазначити, що зламостійкі конструкції найкраще виконують свої захисні функції, якщо застосовуються разом із іншими засобами інженерно – технічної укріпленості та безпечного зберігання. Також дуже важливо правильно інтегрувати їх у системи охорони та сигналізації. Це під силу тільки досвідченому консультанту.

Також слід наголосити, що консалтингові послуги дозволяють суттєво знизити витрати на придбання зламостійких конструкцій, за рахунок ранжирування приміщень.

В Україні діє ряд Державних Стандартів, які визначають вимоги до випробувань та присвоєння класів зламостійкості різним захисним конструкціям – дверям, вікнам, стінам (перегородкам) тощо. Стандарти складені складною технічною мовою і не дають відповіді на запитання, яке найчастіше турбує споживачів – як поведе себе та чи інша зламостійка конструкція в умовах реальної спроби зламу і скільки часу вона витримає. На це питання може відповісти тільки дуже досвідчений консультант, який має знання про методики проведення випробувань у лабораторних умовах і має можливість співставити отримані результати з наслідками спроб реального зламу та вандалізму.

ЧИ МОЖНА КУПУВАТИ ЗЛАМОСТІЙКІ КОНСТРУКЦІЇ, ГРУНТУЮЧИСЬ НА КОНСУЛЬТАЦІЯХ ПРОДАВЦІВ ТА ОПИСІ ТОВАРУ.

На превеликий жаль, далеко не завжди. Зазвичай опис конструкцій носить рекламний характер і продавці просто відтворюють його, прикрашаючи технічні терміни барвистими епітетами. Це робиться не зловмисно. Просто інформацією про реальні захисні характеристики зламостійких конструкцій мають у своєму розпорядженні тільки ті люди, які присутні на випробуваннях. Відповідно до Державних Стандартів України, це – представники підприємства – виробника, органу сертифікації та випробувальної лабораторії. Продавці не входять до цього переліку.

Зазначені в супровідних документах класи зламостійкості, як зазначалося вище, не мають однозначного прикладного значення для конкретного об'єкту та, лише оціночно, можуть рекомендуватися до застосування досвідченим консультантом. Під словосполученням «досвідчений консультант» слід розуміти спеціаліста, який багаторазово брав участь у випробуваннях різних зламостійких конструкцій та може співвіднести їх результати із наслідками спроб їх зламу в процесі експлуатації.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ЗЛАМОСТІЙКИХ КОНСТРУКЦІЙ НА РІЗНИХ ОБ'ЄКТАХ.

Як вже зазначалося вище, застосування зламостійких конструкцій для банків регламентовано відповідними постановами НБУ. Завдання консультанта наразі полягає у адаптації загальних вимог до реального об'єкту і виборі конкретних моделей, що повністю відповідають поставленій задачі. Сюди входить перевірка форми та змісту сертифікатів, відповідність їх вимогам НБУ, визначення актуальності використаних Стандартів, розробка рекомендацій щодо способів монтажу, інтеграція захисних зламостійких конструкцій у систему безпеки банку та багато іншого.

Застосування зламостійких конструкцій для квартир та офісів не врегульовано загальнодержавними документами. У разі використання сертифікованих виробів консалтингові послуги аналогічні описаним для банків. Якщо сертифіковані конструкції виявляються надто дорогими для замовника, консультант допоможе вибрати з несертифікованих моделей ті, які за своїми захисними характеристиками максимально близькі до сертифікованих. Різниця у ціні, в такому випадку, утворюється через відсутність у собівартості виробів витрат на їх випробування та сертифікацію.

ВАРТІСТЬ КОНСАЛТИНГОВИХ ПОСЛУГ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯ ЗЛАМОСТІЙКИХ КОНСТРУКЦІЙ.

Консалтингові послуги можуть надаватись на основі матеріалів замовника або з виїздом на об'єкт. Вартість консалтингових послуг з вибору та застосування зламостійких конструкцій для використання в банках, офісах, будинках та квартирах залежить від обсягу виконуваних робіт та розраховується індивідуально.

🠔 на головну сторінку