Консалтинговий центр "СТАЛЕВИЙ КУПОЛ"
консультації щодо безпечного зберігання цінностей та технічного укріплення об'єктів
photo

КОНСАЛТИНГОВІ ПОСЛУГИ ІЗ ОБЛАДНАННЯ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКІВ, ОФІСІВ, БАНКІВ КУЛЕТРИВКИМИ ЗАХИСНИМИ КОНСТРУКЦІЯМИ

Більшість людей знає про захисні кулетривкі конструкції з художніх фільмів, і складають свою думку з цього питання, ґрунтуючись на домислах авторів. Найчастіше в цьому немає нічого поганого. Винятком може стати ситуація, коли в реальному житті комусь доводиться приймати рішення про захист людей від ураження справжньою вогнепальною зброєю. Тут вже не до фантазій, вартість помилки - людське життя.

«КУЛЕТРИВКИЙ» ЧИ «КУЛЕНЕПРОБИВНИЙ»

Термін «куленепробивний» барвистіший, тому завжди використовується в кінематографії. «Куленепробивні вікна», «куленепробивні двері», «куленепробивні стіни» надійно захищають героїв від автоматних черг. Так чим же поганий термін «куленепробивний»? Насамперед, тим, що не відображає реальні захисні характеристики, тоді як під кулетривкістю розуміють здатність конкретних конструкцій забезпечувати захист від ураження конкретними видами вогнепальної зброї з використанням конкретних боєприпасів. Це дуже важливий момент. Відсутність його розуміння може мати фатальні наслідки. Крім того, термін «кулетривкість» підкреслює, що при визначенні ступеня захисних характеристик, крім прямого прострілу, досліджуються питання ураження людей осколками самих захисних конструкцій та рикошетами.

ВИЗНАЧЕННЯ КУЛЕТРИВКИХ ЗАХИСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК

Єдиним способом визначення реальних кулетривких характеристик є проведення випробувань захисних конструкцій. В Україні діють Державні Стандарти, які визначають методики проведення випробувань кулетривкості скла, вікон, дверей та жалюзей. Перед поставкою продукції на серійне виробництво, кілька зразків кожного виду повинні бути розстріляні за наведеними в Стандартах методиками. Якщо вироби успішно витримали випробування, їм надається певний клас осколкової або безосколкової кулетривкості. Сертифікатом відповідності підтверджується здатність підприємства – виробника серійно випускати продукцію, захисні характеристики якої відповідають випробуваним зразкам.

То навіщо потрібні консалтингові послуги, якщо є сертифікати відповідності?

НАВІЩО ПОТРІБНІ КОНСАЛТИНГОВІ ПОСЛУГИ ПРИ ВИБОРІ КУЛЕТРИВКИХ КОНСТРУКЦІЙ ДЛЯ БУДИНКІВ, ОФІСІВ, БАНКІВ АБО КВАРТИР

Необхідність консалтингових послуг із застосування кулетривких конструкцій визначається такими чинниками:

  1. Державні Стандарти з кулетривкості конструкцій складені дуже складною для розуміння мовою. Там описані види зброї, що застосовується, характеристики боєприпасів, види сердечників куль, відстані стрільби, балістичні характеристики, місця прострілів виробів, способи виставлення зразків у тирі та багато іншого. Для більшості користувачів конструкцій ця інформація не має прикладного значення. І найголовніше - без додаткових пояснень не зрозуміло, яким чином, надані за результатами випробувань класи кулетривкості можуть бути зпіввіднесені з реальною ситуацією на конкретному об'єкті. У цьому випадку допомога консультанта з безпеки є необхідною.
  2. На об'єктах зазвичай є одночасно кілька локацій, які треба захищати від застосування вогнепальної зброї. Йдеться про приміщення, у яких перебувають люди, розташовуються цінності, розміщуються пости охорони, здійснюється інкасація тощо. До захисту кожного з таких приміщень висуваються індивідуальні вимоги. Консультант з безпеки допоможе скласти комплексний проект застосування кулетривких конструкцій для об'єкту вцілому.
  3. Кулетривкі конструкції захищають людей від ураження вогнепальною зброєю. У той самий час, задля забезпечення безпеки цінностей від крадіжки необхідно застосування інших видів обладнання. Консультант з безпеки допоможе скласти комплексний проект застосування кулетривких конструкцій разом із засобами безпечного зберігання.
  4. У разі, якщо кулетривкі конструкції застосовуються для об'єктів, які підпадають під дію відомчої нормативної бази, наприклад, Національного Банку України, консультант з безпеки забезпечить правильний вибір відповідних моделей обладнання. Помилки в цьому питанні можуть призвести до застосування штрафних санкцій до «порушників» з боку регулятора.

ДЛЯ ЯКИХ ОБ'ЄКТІВ ЗАСТОСУВАЮТЬСЯ ЗАХИСНІ КУЛЕТРИВКІ КОНСТРУКЦІЇ

Захисні кулетривкі конструкції застосовуються для всіх об'єктів, на яких необхідно забезпечити захист людей від вогнепальної зброї. Це можуть бути банки, пункти обміну валют, офіси, житлові будинки чи квартири. Типи конструкцій, що застосовуються, вибираються індивідуально. Найчастіше застосовуються кулетривкі вікна, двері, жалюзі, перегородки і передавальні модулі.

ВАРТІСТЬ КОНСАЛТИНГОВИХ ПОСЛУГ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯ КУЛЕТРИВКИХ КОНСТРУКЦІЙ

Консалтингові послуги можуть надаватись на підставі матеріалів замовника або з виїздом на об'єкт. Вартість консалтингових послуг із застосування кулетривких конструкцій для захисту людей у банках, офісах, будинках або квартирах залежить від обсягу виконуваних робіт і розраховується індивідуально.

🠔 на головну сторінку