Консалтинговий центр "СТАЛЕВИЙ КУПОЛ"
консультації щодо безпечного зберігання цінностей та технічного укріплення об'єктів
photo

КОНСАЛТИНГОВІ ПОСЛУГИ З КОМПЛЕКСНОГО ОБЛАДНАННЯ БУДИНКІВ, ОФІСІВ, БАНКІВ ЗАСОБАМИ БЕЗПЕЧНОГО ЗБЕРІГАННЯ ТА ІНЖЕНЕРНО – ТЕХНІЧНОЇ УКРІПЛЕНОСТІ

Почнемо знайомство з цією консалтинговою послугою з визначеня її предмета:

Інженерно-технічна укріпленість об'єкту (ІТУ) – сукупність захисних характеристик і властивостей конструктивних елементів будівель, приміщень і огороджень територій, що забезпечують необхідну протидію несанкціонованому проникненню в зону, що охороняється, зламу та іншим злочинним зазіханням, у тому числі, ураженню з вогнепальної зброї.

Засоби безпечного зберігання (ЗБЗ) – механічне захисне обладнання для зберігання цінностей, яке протидіє крадіжці зі зламом та/або небезпечним факторам пожежі.

Як видно з наведених вище визначень, дана консалтингова послуга спрямована на поєднання в єдиний комплекс обладнання ІТУ та ЗБЗ з метою досягнення максимального рівня безпеки людей та збереження цінностей.

ЩО ВІДНОСИТЬСЯ ДО ІНЖЕНЕРНО – ТЕХНІЧНОЇ УКРІПЛЕНОСТІ ОБ'ЄКТІВ (ІТУ)

До ІТУ входять:

Цей перелік ІТУ не є вичерпним. Кожен конкретний об'єкт, на якому застосовуються ІТУ, є унікальним. Спочатку консультант узгоджує із замовником (представником замовника) технічне завдання, визначає можливі загрози і лише після цього пропонує комплекс рішень щодо обладнання об'єкту ІТУ.

ЩО ВІДНОСИТЬСЯ ДО ЗАСОБІВ БЕЗПЕЧНОГО ЗБЕРІГАННЯ (ЗБЗ)

До ЗБЗ входять:

Цей перелік ЗБЗ слід розглядати як орієнтовний. Тільки частина із зазначених видів обладнання, в умовах конкретного об'єкта, можуть бути обрані з моделей, що випускаються серійно. Решта – має бути виготовлена на замовлення. Як у першому, так і в другому випадку консультант з питань безпеки надає свої рекомендації після погодження технічного завдання із замовником (представником замовника) з урахуванням особливостей конкретного об'єкту.

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД У ВИКОРИСТАННІ ІНЖЕНЕРНО - ТЕХНІЧНОЇ УКРІПЛЕНОСТІ ОБ'ЄКТІВ І ЗАСОБІВ БЕЗПЕЧНОГО ЗБЕРІГАННЯ

Жоден із перелічених вище видів обладнання та технічних засобів не є самодостатнім з точки зору забезпечення безпеки. Жоден сейф або сховище не можуть безстроково чинити опір зламу. Жодні двері не можуть нескінченно перешкоджати зловмисникам. Все має свою межу тривкості. Тільки комплексний підхід дозволяє реально захистити цінності та людей від різних загроз. Вибір оптимального поєднання ІТУ та ЗБЗ, з адаптацією їх технічних характеристик для кожного конкретного випадку, є основним завданням консультанта з безпеки. Консалтингові послуги з безпеки надаються на підставі всебічного вивчення особливостей об'єкта, визначення та усунення вразливих місць.

ВАРТІСТЬ КОМПЛЕКСНИХ КОНСАЛТИНГОВИХ ПОСЛУГ З ІТУ ТА ЗБЗ

Як вже зазначалося вище, консалтингові послуги з комплексного обладнання будинків, офісів, банків засобами безпечного зберігання та інженерно-технічної укріпленості надаються після ретельного вивчення кожного конкретного об'єкта. Вартість залежить від обсягу послуг і розраховується індивідуально.

🠔 на головну сторінку